Tilbake til alle rapporter

Manglende og dårlig utført brøyting.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Marianne Kristiansen 14:02, mandag 4 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Brøyting er mangelfull, og dårlig utført. Veien er blitt veldig smal. Det brøytes ikke i veiens fulle bredde. Vondt å ta seg frem for gående. Skummelt for barn når veien er så smal, bilene passerer tett på gående. Trengs sikkert en kraftig freser for å mer bredde på veien. Brøyting ved siste snøfall skjedde på natta, snødde mye etter det, som aldri ble brøytet. Torstadveien ble brøytet, men ikke Sannervegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter