Tilbake til alle rapporter

Elendig asfaltering etter å ha laget lyskryss

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:40, mandag 4 februar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Det ble nylig laget lyskryss her. Asfalteringa er klattete og klumpete i begge kjøreretninger her, du kjører over en hump i begge retninger når du passerer lyskrysset. Dette gjelder altså i begge kjøreretninger, mest uttalt er det i venstre felt begge sider.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:58, mandag 4 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:25, mandag 1 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:40, tirsdag 30 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:35, tirsdag 28 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:03, tirsdag 25 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:31, tirsdag 23 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:01, onsdag 21 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:17, onsdag 18 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:29, onsdag 16 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:02, onsdag 13 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter