Tilbake til alle rapporter

Dobbeltparkering tvinger passerende biler over i motgående kjørefelt over dobbel sperrelinje

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 12:36, tirsdag 5 februar 2019

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Mange biler benytter denne veistubben til gateparkering. Flere biler har stått på samme sted i månedsvis og blitt måket inne, slik at andre har begynt å parkere på utsiden av disse (dobbeltparkering).

Dette fyller neste hele veibanen sørvestgående retning og passerende biler blir tvunget til å krysse dobbel sperrelinje for å komme forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det parkeres i hele kjørefeltet. Både kjørende og gående tvinges helt over i motgående veibane.

    Publisert anonymt 23:56, torsdag 7 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter