Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørkt rett ved siden av postkassestativ ved Budalsveien 7 c

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:41, tirsdag 5 februar 2019

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelys er mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble lysere og mer sikkert i mørke. Tok litt lang tid..ja. Men ok nu.

    Publisert anonymt 23:59, tirsdag 5 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter