Tilbake til alle rapporter

Fortau full av snø på begge sider av veien.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 21:33, onsdag 6 februar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fortau full av snø på begge sider av veien. Barn og unge bruker denne veien til skolen hver eneste dag. Skaper farlige trafikksituasjoner, og bilister har dårlig oversikt da de kommer opp en bakke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter