Tilbake til alle rapporter

Sandkasse mangler/tom for strøsand

Rapportert anonymt 21:52, onsdag 6 februar 2019

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 2 minutter senere

Siste rest av sand i sandkassen er blitt brukt opp for å kunne ferdes i bakken. Håper at denne raskt kan bli fullt opp for å unngå uhell på glatta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kassa ble fullt kun få timer etter melding - Flott levert!

    Publisert anonymt 14:41, torsdag 7 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter