Tilbake til alle rapporter

Gangvei over jernbane delvist blokkert av snødepot og manglende brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Jesper Henriksen 14:04, torsdag 7 februar 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Åpningen mellom bommene er smale fra før. Nå brukes ene åpning som snødeponi.. I tillegg er det ingen eller mangelfull brøyting over jernbanen. Har opplevd å ikke kunne komme igjennom mens toget suste forbi. Ikke hyggelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Delvis løst. Været har løst problemet med snøen. At bommen er trang er tidligere sent inn via kommunens feilmeldingsskjema, men er ikke løst ennå.

    Også neste gang bør brøytemannskapet følge kommunenes standarder for fremkommelighet for gående og syklende.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 17:26, torsdag 7 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter