Tilbake til alle rapporter

Mye snø, blindvei med skole og rundkjøring i enden. Kaos!

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 07:09, fredag 8 februar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Dette er en blindvei med skole og rundkjøring i enden. Det er null muligheter for å passere biler på denne strekningen da lukene er fulle av snø og veien har flere biler blant annet en tillhenger som har stått med bot på i flere mnd. Opplevde senest i går at fem biler var på vei ut av etterstadkroken og tre biler var på vei inn, da alle måtte rygge hele gata ut. Det må måkes her ganske kjapt. Veien har store snøspor hvor normale biler skraper nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter