Tilbake til alle rapporter

Manglende snørydding

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Nina D. Storsveen 16:30, fredag 8 februar 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er svært vanskelig for fotgjengere å komme til stolpene i lyskrysset slik at man kan trykke på for "grønn mann".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ordnet opp i allerede første virkedag etter jeg meldte saken. Veldig bra!

    Sendt inn av Nina D. Storsveen 18:51, mandag 11 februar 2019, markert som fikset

  • Svært dype spor og umulig for både harde og myke trafikanter å ta seg fram i krysset nederst i Nygata + krysset Brugata/Nygata. Gangvei Andreas Sæhliesgt. ned mot gamle CC/ Vinmonopolet ikke brøyta.

    Sendt inn av Ruben H. Knutsen 12:24, tirsdag 12 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter