Tilbake til alle rapporter

Er flere store dupe hull i veien på flere av avkkørkngene i rundkjøringen ved helgø meny. Mot skolen og mot sandnes

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jo Asbjørnsen 21:32, fredag 8 februar 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Flere dype hull i veien i alle retninger rundt rundkjøringen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:23, lørdag 9 mars 2019

  • Ble fylt, men nå er de samme hylle iferd med å bli like ille. Nye er kommer og asfalten går i oppløsninge fra motorveien og opp til skolen

    Sendt inn av Jo Asbjørnsen 18:23, lørdag 9 mars 2019

  • Fortsatt hull rundt rundkjøring.

    Sendt inn av Monica Polden 22:23, søndag 26 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter