Tilbake til alle rapporter

Manglende snøbrøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:05, lørdag 9 februar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Med tanke på at det er vanskelig å parkere gatelangs med så mye snø som det er nå, er det viktig at parkeringsplasser som denne er brøytet mens det er mildvær. Gjelder krysset Gjettumveien/Dæliveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst etter veldig kort tid 👍

    Publisert anonymt 16:19, lørdag 9 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter