Tilbake til alle rapporter

Gatelys Sandstad bru - Refset skole virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Ståle Sjaatil 08:18, mandag 11 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Gatelys Sandstad bru - Refset skole virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er en alvorlig jordfeil på anlegget. Retting er bestilt, men det trengs lift. Blitt lovet at de kommer fredag 22.2

    Sendt inn av Dag Haugen 12:56, fredag 15 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter