Tilbake til alle rapporter

Bare brøytet ett av to spor i veien.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:39, mandag 11 februar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dette er toveiskjørt gate med fortau. Det er vare brøytet ett spor i veien og svært lite brøytet på fortauet.

Så biler parkerer på fortauet. Det er en barnehage her, så mye trafikk og små barn.

Vennligst brøyt begge kjøreretningene og fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilder fra i dag tidlig.

    Publisert anonymt 09:40, mandag 11 februar 2019

  • Tusen takk!

    Publisert anonymt 09:55, mandag 11 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter