Tilbake til alle rapporter

Forveksling av adresse

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 18:41, mandag 11 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Nordahlveien 12 og Arstadroa 12 har problemer med leveranser. Da skiltet Arstadroa står siden av innkjøring til Nordahlveien 12 og nummeret på huset i samme øyesyn. Bør få et gateskilt i forhold ti huset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter