Tilbake til alle rapporter

Ekstremt glatt på gangveien. Tilbakevendende problem.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:05, mandag 11 februar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Den siste biten av gangveien fra Lagåsen ned til busstoppen ved E18 retning Oslo er nesten alltid svært glatt. Noe av årsaken er at det er en stadig avrenning (kilden vites ikke) ut i gangveien, et par meter ovenfor der trappa fra Lysakerlokket kommer ned på gangveien. Her må det følges opp med strøing ofte, men problemet blir ikke borte før vannet som siver ut i gangveien blir ledet et annet sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vannet siver ut kontinuerlig. Glatta varierer med frost eller ikke.

    Publisert anonymt 22:20, mandag 11 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter