Tilbake til alle rapporter

Dype spor på Borreveien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:43, mandag 11 februar 2019

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Dype spor/gjennomslitt asfaltdekke flere steder langs Borreveien, spesielt i området rundt Granly skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:29, tirsdag 12 mars 2019

  • Svar fra vegvesenet: skal asfalteres i 2019

    Publisert anonymt 06:29, tirsdag 12 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:20, tirsdag 9 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:36, fredag 14 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter