Tilbake til alle rapporter

Mangel på regelmessig brøyting spesielt skraping

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:02, onsdag 13 februar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Stort behov for å få brøytet og skrapt Prestekrageveien. Biler står på kryss og tvers. Problemet har vedvart helt siden snøen kom. Det er mange biler som skal fra Bregneveien og fra Torbjørn Bratts vei for å parkere på parkeringsplass ved Prestekrageveien 14.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter