Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rolf Grande 18:04, onsdag 13 februar 2019

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelyset fra Kongensgate 12 og helt fram til Storebro mangler. Har vært borte i over en uke-

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hurtig løsning

    Sendt inn av Rolf Grande 20:17, torsdag 14 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter