Tilbake til alle rapporter

2 stk gatelys defekt i Ålgårdsveien. Flere defekte lys både i Strand 1 og 2. Sendt beskjed om dette før,men til ingen nytte.

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd-Inge Johnsen 21:51, onsdag 13 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 4 minutter senere

Flere defekte gatelys Strand 1 og 2.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:26, onsdag 13 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter