Tilbake til alle rapporter

Gatelyset er mørkt, har vært mørkt i ca 3 uker

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunn Segtnan 09:26, torsdag 14 februar 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Gatelyset akkurat i krysset Nøkkvegen og Gamle Kongeveg er mørkt, har vært ute av drift i ca 3-4 uker, hadde vært kjekt med lys der igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skjønner at d et mye å gjøre men d hadde vært veldig bra om fortauet i gamle kongeveg kunne blitt brøytet

    Sendt inn av Gunn Segtnan 09:29, torsdag 14 februar 2019

  • Vi ser på dette etter hvert når vi har lift tilgjengelig.

    Publisert anonymt 08:52, onsdag 27 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter