Tilbake til alle rapporter

Etterlyser veiskraping

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 17:34, torsdag 14 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Vi gruer oss til å kjøre bil på veien. Enkelte steder er det ikke plass til en bil en gang og folk på kjøre på fortauet. Fortauet er heller ryddet heller og på store strekning er det brøytet på fortauet. Barn må gå i veien hvor det er ikke plass til en bil en gang. Vil kommune ansvarlig hvis noen barn blir skadet? Nå har det ikke snødd på en stund og kommune har hatt god tid til å skrape veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter