Tilbake til alle rapporter

Superglatte fortauer og gangveier på hele Vollermoen!

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:14, fredag 15 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 1 minutt senere

Nå må det strøs med stein eller sand. Vi som ikke kjører bil har også krav på å komme fram. I dag har jeg fallt på isen og rakk ikke bussen. På hele Vollermoen finnes det ikke et sandkorn. Skjerp dere!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Strøing ble bestilt tidlig i dag.

    Sendt inn av Dag Haugen 12:49, fredag 15 februar 2019, markert som fikset

  • Ja det var en dag for sent med strøing.

    Publisert anonymt 13:14, fredag 15 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter