Tilbake til alle rapporter

Synkehull

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frode Resve 16:54, søndag 17 februar 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Bekk som renner under vei har snart gravd over veien. Neste bil som prøver å kjøre her kan fort ende i bekken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meget bra. Saken ble løst med en gang.

    Sendt inn av Frode Resve 17:25, søndag 17 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter