Tilbake til alle rapporter

Snømåking ut i vei, store mengder!!!!

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 07:39, mandag 18 februar 2019

Sendt til Tromsø mindre enn et minutt senere

Beboere i Garver Eidissens veg 8 måker snø ut i veien fra egen tomt og legger den på motsatt side i veien. Dette skjer daglig og veien blir smal her. Det er en svært vanskelig bakke i utgangspuktet og det skjer nestenulykker ukentlig. Mange barn som ferdes denne veien til skolen blir passert med svært liten margin pga veien blir så smal. Kjempeskummelt om de skulle skli og falle eller om bilene begynner å skli.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter