Tilbake til alle rapporter

Bom ødelagt av brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:15, mandag 18 februar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Stolpen til fortausbommen er alt for dårlig festet i bakken. Etter første brøyting i vinter sto den helt skjevt, slik den også gjorde sist vinter. Nå er i tillegg bombladet ødelagt av brøytingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:00, mandag 18 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:04, mandag 15 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:30, mandag 13 mai 2019

  • Like dårlig som tidligere år: Bommen ødelegges en av de første gangene det brøytes, og står ødelagt et halvt års tid. Fotgjengerfelt-skiltet har også ligget nede flere måneder. Og knottefelt-hellene ved fotgjengerfeltet oppe ved stasjonsinngangen er heller ikke på plass igjen - de tok brøytetraktoren og pløyde opp i desember.

    Publisert anonymt 11:30, mandag 13 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:22, mandag 10 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:35, mandag 8 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:54, mandag 5 august 2019

  • Skjer ingen ting

    Publisert anonymt 14:54, mandag 5 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter