Tilbake til alle rapporter

30-soneskilt er brøytet ned og ødelagt på begge sider av Fjellveien ved krysset mot fylkesvegen på Melbu

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Bjørn Eilertsen 06:55, onsdag 20 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 4 minutter senere

Midlertidige 30-soneskilt på begge sider av er ødelagt av brøytebiler. Disse ble satt opp i sommer, men blåser over ende jevnlig ved litt vind. Her trengs permanent monterte skilt. Snøbrøyterne burde også gjøres kjent med skiltene, sånn at de ikke brøytes ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter