Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Randi Gaarder 08:15, tor. 21 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 5 minutter senere

Området er mørkt og det burde vært montert gatebelysning. Strekningen er fra krysset mellom kvalvikveien/omsundveien og helt til starten av godhaugen. brukes av mange skoleelever om morgenen og ellers av turgåere, barn til og fra treninger og annet. En avkjørsel som krysser gangveien gjør strekningen skummel i mørket, i tillegg til at det generelt ville vært hyggelig med lys for å komme seg fram.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:37, tor. 21 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:05, tor. 18 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:05, tor. 16 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, tor. 13 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:21, tor. 11 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:03, tor. 8 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:33, tor. 5 september 2019

  • Gangveien fra gamle Frei rådhus til oppkjørsel til Frei ungdomsskole må strøs. Stort sett bare is.

    Publisert anonymt 21:40, man. 16 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter