Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul Frøyen 12:44, torsdag 21 februar 2019

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys virker ikke på Ryland i Bremanger 6727 mellom hus 471 and buss holderplass på Smørhamnsvegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset ved posthuset i Bakkane er ennå ikke ordnet ,har vært ute av drift siden desember 2018 .ER DET MULIG !!!!!!

    Sendt inn av kari grotle 18:57, tirsdag 12 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:00, torsdag 21 mars 2019

  • Gatelys virker ikke på Ryland i Bremanger mellom Smorhamnsvegen 471 og buss haldeplass, eg opplyste om dette flere ganger i løpet av 5 uker men ingen resultat

    Sendt inn av Paul Frøyen 13:00, torsdag 21 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter