Tilbake til alle rapporter

Gatelys er blitt svart

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:20, torsdag 21 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 4 minutter senere

Gatelyset har vært borte ca 2 mnd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:38, fredag 22 mars 2019

  • Det virker som den er på 1 dag og av i 13 dager

    Publisert anonymt 15:38, fredag 22 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter