Tilbake til alle rapporter

Oversvømmelse hvert år

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 16:01, søndag 24 februar 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Dette oppleves som et problemkryss. Det oppleves at det nesten hvert år er oversvømmelse og at det må hastes til for å åpne slukene som er på hver sin side av gaten. Kan det sees på en løsning som utbedres neste gang gaten skal pusses opp? Denne innmeldingen ble gjort på vegne av en annen som ikke kan med data.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter