Tilbake til alle rapporter

Grus og stein i mengdevis etter arbeid i Sørsundveien ved 28 !

Rapportert anonymt 09:49, mandag 25 februar 2019

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal mindre enn et minutt senere

Hei Etter graving og lapping av vei ved Sørsundveien 28 er det mengdevis av grus og stein som fyller fortauskanter, fortau, privat eiendom og inn i hus. Håper på snarlig koste bil / opprydding av dette. Det støver og spretter stein på fotgjengere, barn til skolen, på biler som både parkeres og kjøres. Takk !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter