Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:42, mandag 25 februar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det løsner stadig mer asfalt fra fortauet. Dette er spesielt ille på hjørnet Kong Øysteins veg - Østre Berg. Nå har det blitt dype kanter som gjør det vanskelig for de med hjul, rullator, rullestol, sykkel og barnevogn.

Generelt så hadde hele fortauet mellom Jonsvannsveien og Østre Berg fått ny asfalt. Veldig mange sprekker der nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter