Tilbake til alle rapporter

Umarkert betongkloss på tvers av halve veien

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Jesper Henriksen 19:49, tirsdag 26 februar 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Lite trivelig å kjøre på denne i mørke, særlig når man må kjøre i slalom for å unngå hullene i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Klossen ble flyttet kort tid etter rapportering

    Sendt inn av Jesper Henriksen 20:15, tirsdag 26 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter