Tilbake til alle rapporter

Asfalt oppsmuldret/borte fra tursti over flere meter,ellers dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Bjørnar Lingjerde 21:46, tirsdag 26 februar 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Problemet har blitt verre og verre etter vinterns brøyting. Problematisk for sykler med tynne dekk og direkte farlig for rulleskøyte- og rulleskiløpere da nedoverbakken ender ut i et grusfelt på gangstien.

Turstien videre mot stokkelandsvannet er og veldig dårlig/humpete.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter