Tilbake til alle rapporter

Dyp grop i veien mellom fartsdumper - i år også

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:51, onsdag 27 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Telen har nok begynt å slippe, for i kjørefelt MOT Joker'n, er det også i år ei dyp grop som går over hele veien. Ikke riktig så ille på tur nedover mot Kleva, men er du ikke klar over den, så spretter man skikkelig! Har sett flere biler som har slått nedi. Mulig å få opp en kjegle eller noe, så man får varslet bilstene...? Var slik i fjor også - skikkelig grop i veien...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter