Tilbake til alle rapporter

Bekk har gravd over veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:52, onsdag 27 februar 2019

Sendt til Skaun og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Bekk renner over veien og har gravd dyp grøft tvers over. Arbeidere har vært der, men ikke fått løst problemet. Det er heller ikke merket tross stor skade som kommer brått på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter