Tilbake til alle rapporter

Snødeponi i kryss

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 21:59, mandag 4 mars 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Private fyller krysset med snø, slik at bussene må over i motsatt kjørebane for å komme seg rund svingen opp Pasvikveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:54, tirsdag 2 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:55, tirsdag 30 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter