Tilbake til alle rapporter

Dyp dump på tvers av veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:07, tirsdag 5 mars 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Dypt hull/dump på tvers av hele veien, kan virkelig skade biler. Er et hull/dump til ved Gjerdrumsgata 56 som bør fikses. På hele Volla er det store problemer med veier, men disse er de værste humpene i vår gate.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:23, tirsdag 2 april 2019

  • Jeg rapporterte også rett til kommunen og deres «trafikk/vei-avdeling». Ingen tilbakemelding på denne eller den forrige.

    Publisert anonymt 17:23, tirsdag 2 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter