Tilbake til alle rapporter

Igjen grodd fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Grete Sexe 21:25, tirsdag 5 mars 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fortauet på venstreside retning sentrum fra Ekebergveien 37 til 21 er helt grodd igjen. Bakken er allerede bratt og smal og med mange skolebarn i gaten trenger vi fortauet.

Akkurat nå er det dekket til med snø, men fint om dette kan bli tatt tak i ved vår-ryddingen.

På forhånd takk! Grete

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter