Tilbake til alle rapporter

Endringer avløp i kummen utenfor huset

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Grete Sexe 21:38, tirsdag 5 mars 2019

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Det har de siste to årene skjedd en drastisk endring i vannstrømningene i kummen som er plassert i veien rett utenfor huset (Ekebergveien 16a). Det er tydelig at vannet har funnet andre veier og vi har ved flere anledninger opplevd at vi har fått vann i kjelleren ved kraftig nedbør eller snøsmelting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:57, tirsdag 2 april 2019

  • Problemet er ikke løst og det er fortsatt vann i kjelleren ved store nedbørsmengder eller nå som snøen har tint.

    Sendt inn av Grete Sexe 21:57, tirsdag 2 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, tirsdag 30 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter