Tilbake til alle rapporter

For dårlig brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Oddhild Botten 18:17, onsdag 6 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Gjelder hvervagutua 135, 137, 139 og pumpehus 10, Det brøytes slik at snøen faller ut i vegen igjen. Nå er det veldig trangt, spesielt ved oppkjøring til nr 135.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Må løses raskt.

    Sendt inn av oddhild botten 18:37, onsdag 6 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Oddhild Botten 10:36, mandag 8 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter