Tilbake til alle rapporter

Hull i gata.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Monica Jevanord 18:10, torsdag 7 mars 2019

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Hullet hindrer trafikkferdsel og farlig for myke trafikanter. Gravearbeid som har stoppet opp, stått slik i 4 uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Monica Jevanord 07:52, mandag 8 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter