Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe er veldig skjev.

Rapportert i kategorien Gatelys av Christine Gjersøe 16:31, søndag 10 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Lyktestolpe står veldig skjevt. Bekymret for om den skal blåse ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:53, søndag 7 april 2019

  • Stolpen er veldig skjev, og belastet av ledningenes vekt. Før høststormer og vinter med snø og ekstra vekt bør denne stolpen rettes opp.

    Sendt inn av Jørn Fjeldvik 21:18, mandag 19 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter