Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys i lengere tid.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan 23:44, mandag 11 mars 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Helt utrolig at gatelysene ikke klarer å bli fikset. Er det en hel gjeng med ukompetente folk som ikke kan jobben sin. Det gjelder område fra Bjørklysvingen, gangfelt ned mot E6 og videre nedover E6 mot havna. Nå må di som er ansvarlig for at dette skal være i orden få beskjed om at dette må ordnes. Ymber har prøvd å lete etter feil i flere uker, på tide at andre får fikset dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:08, tirsdag 9 april 2019

  • Dårlig erfaring. Dette er en stor vits der ting ikke blir tatt tak i.

    Sendt inn av Jan 03:08, tirsdag 9 april 2019

  • Dårlig

    Sendt inn av Jan 10:01, tirsdag 7 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter