Tilbake til alle rapporter

Merking av sykkelfelt er manglende

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:22, tirsdag 12 mars 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Merking av sykkelfeltet inn mot smedstadkrysset er mangelfull og bør merkes på nytt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:16, tirsdag 9 april 2019

  • Fortsatt dårlig merking av sykkelfelt

    Publisert anonymt 21:16, tirsdag 9 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:26, tirsdag 7 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter