Tilbake til alle rapporter

Kumlokk for fiber bråker forferdelig.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Erik Engebretsen 18:59, onsdag 13 mars 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Et kumlokk for fiber? er blitt skjevt etter all tungtrafikken over det. Ligger i krysset Innherredsveien-Nonnegata, i høyre kjørefelt retning Bakke bro. Bråker forferdelig, ødelegger nattesøvn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter