Tilbake til alle rapporter

Skilt for parkering knekt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 12:43, torsdag 14 mars 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Skilt for beboerparkering ca ved Øvre Skogvei 5(vestsiden av vei) ligger på bakken. Kan se ut som det har blitt påkjørt, ikke mulig å sette det på plass i festet i bakken (prøvde, men da står det i fare for å velte)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde

    Publisert anonymt 20:07, fredag 15 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:57, torsdag 11 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter