Tilbake til alle rapporter

Ønsker bedre skilting inn på sykkelsti

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Ivar Hove 14:42, fredag 15 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Prestegårsveien er skiltet som sykkelsti forbi nr 22 og dette er korrekt, men dette skiltet blir oversett av svært mange. Det er et ønske fra oss i nr 22 at det enten legges kantstein mellom fortauene i skoleveien, så det blir mer synlig at en kjører inn på noe annet enn vei. Evt enklere sette opp et inkjøringsforbudt skilt med under skilt kjøring til eiendom tillatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:58, fredag 12 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter