Tilbake til alle rapporter

Manglende vedlijkehold av Prestegårdsveien

Publisert av Ivar Hove 14:47, fredag 15 mars 2019

Sendt til Østfold og Halden 3 minutter senere

Prestegårdsveien mellom Skoleveien og Marienlystveien er definert som gang og sykkelssti og har ikke fast dekke. Det er svært lenge siden (ukjent hvor lenge for oss og tidligere eier av nr 22) det har vært gjort noe. Vi i nr 22 har fylt litt hull jevnlig, men nå har veistubben behov for å bli skrapet litt ned, det renner til tider mye vann inn i tunet på nr 22 og det hadde muligens blitt bedre om veien hadde fått en omgang og blitt skrapt ned litt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:58, fredag 12 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter