Tilbake til alle rapporter

Masse søppel og manglende måking.

Rapportert i kategorien Forsøpling av janbsveen@hotmail.com 21:37, fredag 15 mars 2019

Sendt til Hamar 3 minutter senere

Manglende søppelhåndtering. Det er utleiebolig og ingen som tar ansvar. Også problemer når biler parkerer i Disen Alle.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble raskt bedret, men det må følges med. Utleiebolig med mange leieboere.

    Sendt inn av janbsveen@hotmail.com 22:02, fredag 12 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter